کاهش ۳۰ تا ۵۰ درصدی هزینه‌های درمانی

با کارت خرید می‌توانید علاوه بر کاهش ۳۰ تا ۵۰ درصدی هزینه‌های درمانی و تفریحی خود، از خدمات با کیفیت توسط پزشکان مجرب و استخرهای مجهز و تمیز بهره‌مند شوید.

کارت خرید، معرفی‌نامه‌ای است که دارنده آن می‌تواند به مدت یک سال و بدون محدودیت استفاده، از خدمات آن بهره‌مند شود.

کارت تخفیف دندانپزشکی کارت خرید با هدف افزایش سلامت و بهداشت در جامعه و تخفیف ویژه روی هزینه های درمانی و تفریحی شما اعم از دندانپزشکی، پوست مو زیبایی، مشاوره و روانشناسی، استخر و ارائه خدمات با کیفیت در استان تهران و البرز، از سال ۱۳۸۴ پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

آیا می‌خواهید همین حالا دندان‌های پوسیده خود را درمان کنید؟

آیا از دندان‌های کج و نامرتب خود خسته شدید و آرزوی داشتن لبخندی زیبا و بدون نقص را در سر می‌پرورانید؟

با هزینه‌های گزاف دندانپزشکی چه کنیم؟

یکی از راه‌‌های کاهش هزینه ها استفاده از یک بیمه دندانپزشکی است. یعنی هزینه‌ای که به‌صورت ماهانه یا سالانه به یک شرکت بیمه پرداخت می‌شود. فرد می‌تواند با دریافت بیمه به مراکزی که با بیمه طرف قراداد هستند، مراجعه کند و تا سقف اعلام شده از خدمات با تخفیف استفاده کند. ولی، بیمه‌های دندانپزشکی محدودیت استفاده از خدمات دارند و درصد کاهش هزینه‌ها توسط بیمه قابل‌توجه نیست.

کارت تخفیف دندانپزشکی کارت خرید با هدف افزایش سلامت و بهداشت در جامعه و کاهش ۳۰ تا ۵۰ درصدی هزینه‌های درمانی و تفریحی شما اعم از دندانپزشکی، پوست مو زیبایی، مشاوره و روانشناسی، استخر و ارائه خدمات با کیفیت در استان تهران و البرز از سال ۱۳۸۴ پا به عرصه فعالیت گذاشته است.