تورهای نوروز 97 با دفتر خدمات مسافرتی

بهترین مقاصد تور تعطیلات نوروزی

هرچه به سمت روزهای آخر سال پیش می‌رویم به ایام تعطیلات نوروزی نزدیک تر می شویم و تورهای نوروزی 97 بیشتر از هر چیزی رونق خود را پیدا می کنند.

نکته ای که واضح است این است که شما به راحتی می توانید با استفاده از تور نوروزی برزیل و آرژانتین به راحتی با هزینه کمی به هرکجا که دوست داشتید مسافرت نمایید و تعطیلات به یادماندنی در کنار خانواده و عزیزانتان داشته باشید.

مسئله ای که ممکن است برای شما جالب باشد این است که شما تنها با پرداخت کمتر از دو میلیون تومان می توانید با استفاده از تور نوروز 97 به کشور برزیل و جنگل های استوایی این کشور زیبا با استفاده از تور آفریقای جنوبی به راحتی سفر نمایید و اگر صرفه جو باشید می توانید در این کشور با کمترین هزینه بهترین مسافرتی را که در نظر دارید داشته باشید.

اگر به کشوری مثل چین علاقه دارید و دوست دارید که با فرهنگ این کشور زیبا بیشتر آشنا شوید به راحتی می توانید در نوروز با استفاده از تور ژاپن و کره به این کشور فوق العاده زیبا سفر کنید.

با بهره گیری از تورنوروز 97 می توانید در مدت 16 روز در کشور چین سفر خوش و به یاد ماندنی داشته باشید. نکته ای که در مورد این سفر نوروزی می توان گفت این است که شما تنها با پرداخت 6 میلیون تومان از بهترین امکانات در این سفر برخوردار شوید.

سفرهای اروپا در تعطیلات نوروز معمولا دارای هزینه های نسبتا زیادی می باشد و برای هر نفر مبلغی حدود 22 میلیون تومان هزینه دارد که البته این مبلغ در روزهای ماه تابستان به 12 میلیون تومان تقلیل پیدا می کند.

اما اگر می خواهید سفری کم هزینه را در تور نوروز 97 داشته باشید می توانید از تور استرالیا و تور مکزیک و کوبا برای سفر خود در روزهای ایام نوروز استفاده نمایید.